sobota, 18 marca 2017

😉😉 ... Zostań moją – Przyjaciółką!

💕 .. jesteś taka delikatna - 💕 .. you're so fine
Zostań moją – Przyjaciółką!

Wiem, że nie zawsze masz uśmiech na twarzy!

Czasem po policzku skrycie płyną łzy!

Twój głos, chce się stale słyszeć!

I te myśli, które trzeba zważyć!

Choć przez moment!

Nieważne, czy miesiąc -

Czy godzinę -

Czy chwile dwie -

- najważniejsze, że potrafię nadać jej

Twoje Imię – (..) 
 


Amadeusz, autor 18.03.2017
 
 

6 komentarzy:

 1. Popołudniowe Dzień Dobry
  przesyłam dziś tobie
  uśmiechem przybrane
  niech ciepło ma w sobie
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Namaluj obraz, Nie akwarelą, ani pastelem, Melodią słów go namaluj, Obraz pachnący magią Twoich marzeń …Trzeba marzyć… Bo marzenia są miłe i tak cudowne, Bo dzięki nim życie jest wspaniałe i fascynujące .

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzymy , wierzymy , czekamy ... i tak przemija dzień za dniem . Jesteśmy blisko naszych marzeń , ale nie dostrzegamy ich , że to jest to czego szukaliśmy , idziemy dalej zagubieni w codziennym życiu. Ja przyjęłam zasadę ...ŻYCIE TO DAR i trzeba cieszyć się każdą chwilą , wierzyć w Jutro , nikt z nas nie wie co się wydarzy następnego dnia i każdy czeka i wierzy. Pozdrawiam Ciebie Amadeuszu życzę miłego spełnionego dnia ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Każda chwila każdy dzień to kolejny życia sen, nic nie wróci drugi raz , więc trzeba cieszyć się tym co mamy . ciesz się tym co radość daje i w pamięci pozostaje. Ja czekam na coś co chyba nigdy nie nastąpi , ale marzeniami jestem tam codziennie . Piękne są Twoje wiersze i poezja . W Twoich wierszach ogrody słów rozkwitają, a w nich są przepiękne kwiaty w kolorze tęczy. Muzyka i poezja to mój świat . Życzę, Tobie Amadeuszu wspaniałego słonecznego dnia , pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Amadeuszu sercem witam myślami pozdrawiam , radosny nastrój na dzień zostawiam . Niech ten dzień przyniesie Ci wiele miłych chwil ..Dzień jak każdy , niesie nowe oczekiwania .Znaleźć mnie można w moich marzeniach , tęsknocie , w muzyce w przyrodzie , czasami jestem odbiciem marzeń w wodzie życia , częściej zagubiona w tym życiu . A przecież posiadam serce i duszę , która jest pełna głębokich wzruszeń , nie każdy mnie rozumie w tym ludzi tłumie. Pozdrawiam cię cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak naprawdę, żyjemy na tyle, na ile istniejemy dla innych ludzi, lecz tylko wobec Przyjaciela możemy zaistnieć także w tym, co jest w nas najlepsze i najwrażliwsze.
  Jesteśmy tutaj podobni do kwiatów, rozwijają pąki, aby ukazać swoje wnętrze, lecz by było to możliwe, muszą być otoczone światłem i ciepłem. Pozdrawiam cieplutko Amadeuszu

  OdpowiedzUsuń