piątek, 21 kwietnia 2017

...bo tysiąc wierszy do jednej kobiety...!


 
 
Najpiękniej
Miłość
Wiersz
_wyraża

Nie potrafię
Nie umiem
Nie zapamiętałem
_tych uczuć najpiękniejszych

I
Nie
Wiem
_dlaczego?

💕 Amadeusz, autor 01.02.2017
 
 
 
 
 
"Nie zapamiętałem tych uczuć najpiękniejszych
i nie wiem dlaczego?"
 
Tym wpisem jestem ogromnie zaskoczona, czy tak może napisać poeta, który napisał może tysiące wierszy na temat uczuć.... ile wymyślonych, a ile z autopsji to tylko Twoja Tajemnica.
 
Czytając byłam czasami treścią zażenowana, bo nie potrafiłam odróżnić prawdy od fikcji /jak to w literaturze bywa/ ponieważ każda miłość, jeżeli się kończy staje się rozdziałem zamkniętym niewartym ani wspomnień ani twórczości poetyckiej /takie moje osobiste zdanie/.
 
U Ciebie tyle "sznureczków" z sercowymi balonikami, a na nich stokroteczki... jaskółeczki i wiele, wiele, innych o których napisałam kiedyś w komentarzu, że się pogubiłam w Twoich miłościach.
 
Czasami się zastanawiałam czy osoby, które piszą tysiące wierszy do wielu kobiet, w ogóle potrafią kochać... bo tysiąc wierszy do jednej kobiety świadczy o olbrzymim uczuciu ...uwielbieniu.
 
Od pewnego czasu obserwuję u Ciebie w tych króciutkich wierszykach jakiś chaos... zagubienie... tworzysz, ale nie to co byś chciał... te dłuższe wiersze są sensowne i bardzo ciekawe, ale ... nie stawiałam plusików bo czułam się jakbym chciała sobie tę treść przytulić... zagarnąć do siebie, a Ty masz konkretną adresatkę.... nie potrafię bez emocji odczytywać Twojej twórczości /prawidłowa reakcja na każdą twórczość/ dlatego pozostawiam bez plusa i bez komentarza, ale czytam...
 
Na koniec... bywają miłości które pozostawiają ślad w naszych sercach do końca życia... tajemnicze... wytęsknione... ale niespełnione .... do których pozostaje ogromny szacunek i ogromna wątpliwość czy były darem, czy karą...
 
Radości dla Ciebie pomimo smutnej muzyki dołączonej do wpisu... Pozdrawiam i... wypoczywaj jeżeli urlopujesz w jakimś pięknym miejscu i nawet jak dziś nie zobaczysz uśmiechu serdecznego, to po drugiej stronie ekranu są osoby, które się do Ciebie uśmiechają....
 
Wszystkiego dobrego... może i ja w podziękowaniu za ten długi wpis otrzymam od Ciebie "kiedyś" w nagrodę jakiś wierszyk... może ...może....

 
Przepiękny wpis! Najpiękniejszy komentarz!
Komentarz pisany serdecznością! Do rzadkości należą tak odważne i prawdziwe, rzetelne i bez wazeliniarstwa komentarze. To biały kruk serca które kochało. Dziękuję Gabi!
Czy napiszę dla Ciebie wiersz? Na pewno, ale też dzięki Twoim Słowom, na ich kanwie chcę stworzyć blog biograficzny. Noszę się z tym zamysłem od kilku tygodni, szatę graficzną wczoraj kroiłem jak krawiec.
Na innym blogu, tym z żółtymi różami, napisałem wiersz o miłości mojej największej i wzmiankowałem o bestsellerowym wydaniu... to chcę połączyć w całość. Jest to uczucie, które we mnie wciąż trwa, uczucie niepowtarzalne i drugi raz się w żaden sposób nie powtórzy. Moje życie jest bardzo zawiłe, piękne poprzez wianek kobiet, które wiele zaważyły w nim, ale mnie nie pochłonęły sobą. Oprócz tej Jednej.

Czasem prowokuję wpisem, by otrzymać NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA PISANE SERCEM I SERDECZNOŚCIĄ, DEDYKOWANĄ Z DRUGIEJ STRONY MONITORA. DZIŚ TY ZASZCZYCIŁAŚ MNIE SOBĄ_ GABI

Zdaję sobie sprawę, że cała polskość mnie czyta, obserwuje, analizuje, zastanawia się nad prawdziwością moich miłości. Tylko trzy kobiety. Może to dużo. Może o dwie za dużo. Nie wiem. Wiem, że było warto Je spotkać. Nauczyć się wzajemnych +/- życia i miłości. Kobiety, dużo mnie nauczyły w życiu emocjonalnym i erotycznym. Dla miłości tej Pierwszej i zawsze Pierwszej, choć kolejnej_ poświęcałem siebie w 100 % abyśmy czuli Szczęście.
 
 
 
 
Miłość _
Jest delikatnym słowem
Delikatnym dotykiem
W wierszu otulona

Niewinna sobą
Czasem przez życie tłumiona
Nie uciekam od Niej
Miłością z Wami chcę się dzielić

Teraz Wenę spotkałem
I wierszem za Nią szaleję
Serce me owładnęła
Po nocach spać nie mogę

Co noc wiersz u wezgłowia
Do snu Wenie tworzę
Wiem, że nie spełnię snu
O tej Pani młodej!

😎📝🌹☀💜

Amadeusz, autor 01.02.2017
 
 
 
Obraz Klimta Kiss jest pięknem Miłości
Kiedyś namalowałem reprodukcję i podarowałem jednej z Pań w ramach tego uczucia. Zapewne czyta mnie teraz.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz